Spotkanie opłatkowe 2014 W dniu 20.12.2014r. w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie odbyło się spotkanie opłatkowe członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie oraz Powiatowego Oddziału WWOPR we Wschowie. W spotkaniu wzięli udział również zaproszeni goście m.in. Burmistrz Sławy Pan Cezary Sadrakuła, Z-ca Burmistrza Pan Przysztof Gruszewski, Starosta Powiatu Wschowskiego Pan Marek Boryczka, Komendant Powiatowy oraz przedstawiciele PSP we Wschowie, Proboszcz Sławskiej Parafii ks. Jerzy Ślusarczyk, Zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP w Zielonej Górze Pan Waldemar Starosta. Spotkanie otworzył Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Sławie dh Aleksander Polański. Na początku głos zabrali zaproszeni goście oraz Prezesi obu organizacji. Następnie wszyscy obecni złożyli sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Z-ca Komendanta OHP w Zielonej Górze złożył na ręce Prezesa OSP w Sławie Mariusza Drogosza podziękowania za dotychczasową działalność naszej jednostki. {joomplucat:46 limit=999|columns=4}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.