Akcja Bezpieczne Wakacje 2014 Ochotnicza Straż Pożarna wraz z Komendą Powiatową PSP we Wschowie przystąpiła do akcji “Bezpieczne Wakacje 2014”. W ramach akcji strażacy spotkali się z dziećmi i młodzieżą uczestniczącymi w koloniach na terenie Powiatu Wschowskiego. W czasie spotkań omawiano zasady bezpiecznego zachowania się w okresie letnim, z dużym naciskiem na spędzanie czasu nad wodą. Uczestnicy kolonii poznali również podstawy pierwszej pomocy oraz zobaczyli sprzęt ratowniczy wykorzystywany przez naszą jednostkę. Zdobyta wiedza pozwoli im na prawidłowe zachowanie się w przypadku zagrożenia oraz udzielenie pomocy przed przybyciem pierwszych służb ratowniczych.

Czytaj całość i zobacz zdjęcia

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.