Walne zebranie sprawozdawcze za rok 2013 W dniu wczorajszym, tj. 18.01.2014r. w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków OSP. W czasie posiedzenia druhowie podsumowali działalność w ubiegłym roku oraz zaprezentowano plany na rok bieżący. Jedno z ważniejszych wydarzeń to zmiana w składzie Zarządu jednostki. W związku z rezygnacją z pełnionej funkcji dotychczasowego skarbnika dh Jacka Głodowicza, wybrano na to miejsce inną osobę. Od teraz finansami jednostki zajmował się będzie dh Marcin Kajda. W zebraniu brali udział członkowie OSP Sława, Pan Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła, Starostwa Powiatu Wschowskiego Pan Marek Boryczka oraz inni zaproszeni goście.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.