W dniach 25 i 26.09 br. w Luckau przebywała delegacja z naszej jednostki. Okazją wyjazdu byłoy obchody 20-lecia powstania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Warto wspomnieć, iż w przyszłym roku przypada 20 rocznica współpracy pomiędzy naszą jednostką a Ochotniczą Strażą Pożarną w Luckau. W czasie tej owocnej współpracy wyrosło jedno pokolenie strażaków zarówno u nas jak i u kolegów z Luckau. Ciekawostką jest, że tym razem i my mogliśmy pochwalić się wysokiej klasy sprzętem, który został zabrany do Luckau. Sprzęt do nurkowania budził duże zainsteresowanie. Nasza delegacja zrobiła ogromną niespodziankę kolegom z Niemiec przekazując prace malarskie autorstwa Stanisława Białowąsa, które były wystawiane w czasie II odsłony galerii “Remiza”. Temat w/w obrazów to “Miasto partnerskie Luckau w akwareli Stanisława Białowąsa”. Zdjęcia z imprezy można zobaczyć w galerii zdjęć.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.