Przekazanie sprzętu dla OSP w KSRG Dnia 13.11.2014r. w strażnicy OSP Sława odbyło się spotkanie przedstawicieli OSP Sława i OSP Krzepielów, Burmistrza Sławy Cezarego Sadrakuły, Prezesa KRUS w Zielonej Górze Krzysztofa Pawlaka oraz Pana Waldemara Starosty – Zastępcy Wojewódzkiego Komendanta OHP w Zielonej Górze. Celem spotkania było przekazanie Zestawów Ratownictwa NMedycznego dla jednostek z terenu Gminy Sława będących w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Sprzęt został zakupiony z funduszu KRUS w Zielonej Górze w celu poprawienia bezpieczeństwa rolników oraz mieszkańców wsi i małych miasteczek. Bowiem na tych obszarach to OSP przybywa jako pierwsze na miejsce wypadku oraz jako pierwsze udziela pomocy osobom poszkodowanym. {joomplucat:45 limit=999|columns=4}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.