Akcja Bezpieczne Ferie 2014 - spotkania z dziećmi Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej, w ramach akcji “Bezpieczne Ferie”, w dniu 31.01.2014r. spotkali się z dziećmi i młodzieżą ze szkół i przedszkoli z terenu Gminy Sława. Podczas spotkań druhowie omawiali zasady bezpiecznego zachowania się w okresie zimowym, ze szczególnym uwzględnieniem zachowania podczas zabaw i przebywania na zamarzniętych akwenach. Oprócz tego dzieci mogły zobaczyć sprzęt oraz poznać techniki ratownictwa wodnego i lodowego. Na terenie gminy Wschowa akcję przeprowadziła Komenda Powiatowa PSP oraz Policji we Wschowie. Tam zajęcia odbyły się na zamarzniętym stawie przy ulicy Obrońców Warszawy, gdzie zaprezentowano jak wygląda ratownictwo na lodzie w praktyce.

Czytaj całość i zobacz zdjęcia

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.