Boże Narodzenie to czas radości, spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół, to szczególny moment, w którym ludzie najchętniej otwierają się na tych, którzy potrzebują pomocy oraz wyjątkowy element chrześcijańskiej tradycji i kultury.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2014, życzymy wszystkim nieustającej satysfakcji z podejmowanych inicjatyw oraz niegasnącego zapału w realizacji celów i wykonywaniu codziennych zadań, a także sukcesów i wielu powodów do radości w życiu osobistym.

Należne wyrazy pamięci wraz z życzeniami i podziękowaniem składamy również wszystkim, którzy wspierają naszą jednostkę oraz ochronę przeciwpożarową w ogóle, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Życzenia Bożonarodzeniowe OSP Sława

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.