Zostań jednym z nas Ochotnicza Straż Pożarna jest stowarzyszeniem, dlatego jej członkiem może zostać każdy, kto wyrazi takie chęci. Aby zostać członkiem wystarczy przedłożyć Zarządowi deklarację o przyjęcie do OSP która składa się z wniosku oraz kwestionariusza osobowego. Należy je wypełnić, podpisać i dostarczyć do nas osobiście. Aby zostać strażakiem ratownikiem, tj. wstąpić do Jednostki Operacyjno – Technicznej trzeba być osobą pełnoletnią, zameldowaną na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Członkami OSP mogą zostać również osoby niepełnoletnie. Przynależą oni wówczas do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i biorą udział w zawodach sportowo – pożarniczych, szkoleniach i uroczystościach organizowanych przez OSP.

Poniżej prezentujemy krótki film, prezentujący naszą działalność:

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wstąpić w nasze szeregi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.