Kolizja w Radzyniu Wczoraj, tj. 22.05.2013r. przed godziną 20 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze garaży w miejscowości Lipinki. Na miejsce zostały zadysponowane zastępy GCBA 10/48 oraz GBA 2,5/16 z OSP Sława. Po przybyciu na miejsce zastano mocno rozwinięty pożar dwóch boksów garażowych przyległych do budynku gospodarczego. W związku z dużym zagrożeniem rozprzestrzenienia się pożaru na znajdujący się obok budynek mieszkalny, na miejsce zostały zadysponowane kolejne zastępy straży pożarnej. Na zagrożony budynek mieszkalny podano jeden prąd gaśniczy w obronie, natomiast na palące się garaże oraz budynek gospodarczy dwa prądy w natarciu. Po ugaszeniu pożaru wyniesiono z wnętrza garażu spalone wyposażenie a pogorzelisko sprawdzono przy pomocy kamery termowizyjnej. W zdarzeniu oprócz zastępów z naszej jednostki brały również udział zastępy: GBA 2/20 i GCBA 8/50 z JRG Wschowa, GBM 2,5/8 z OSP Krzepielów oraz GBA 2,5/16 z OSP Stare Strącze. Działania trwały około dwóch godzin.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.