Kolizja w Radzyniu Wczoraj w godzinach popłudniowych otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu czołowym dwóch samochodów osobowych w Radzyniu. Na miejsce udały się zastępy GBA 2,5/16 z OSP Sława oraz GBA 2/20 z JRG Wschowa. Po przybyciu na miejsce zastano dwa samochody po zderzeniu czołowym oraz trzy lekko uszkodzone przez jeden z pojazdów biorąych udział w zderzeniu. Zadania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów i neutralizacji płynów eksploatacyjnych wyciekłych z uszkodzonych pojazdów oraz na kierowaniu ruchem drogowym na miejscu zdarzenia. Kierujący pojazdami zostali przebadani przez zespół pogotowia ratunkowego, nikt nie został przewieziony do szpitala. Zdarzenie zostało przez Policję zakwalifikowane jako kolizja. Zdjęcia wykonane na miejscu zdarzenia można zobaczyć w galerii.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.