II Dni Otwarte Remizy OSP Sława Druhowie i druhny oraz Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej zaprasza wszystkich na II Dni Otwarte Remizy połączone z obchodami Dnia Strażaka, które odbędą się w dniu 4 maja 2013r. (sobota) przy ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego 10 w Sławie. Jak w ubiegłym roku poświęcimy Państwu cały dzień, podczas którego będzie można zapoznać się z naszą dzuałalnością, historią, bazą sprzętową, oraz poznać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania z zakresu pożarnictwa i ratownictwa. Oprócz tego przygotowaliśmy również liczne konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz pokazy umiejętności strażackich. Po “zamknięciu drzwi” zapraszamy wszystkich na Mszę Św. w intencji wszystkich strażaków.

Program obchodów:

9:00 OTWARCIE
9:30 – 12:00

  • prezentacja sprzętu,
  • nutka historii,
  • instruktaż pierwszej pomocy,
  • gry i zabawy dla dzieci,
  • prezentacje tematyczne,

12:30 POKAZY

  • wybuchowa kuchnia,
  • użycie hydraulicznego sprzętu ratowniczego,

17:30 ZAMKNIĘCIE
18:30 Przemarsz do kościoła
19:00 Msza Św. w intencji strażaków
19:45 Przemarsz na cmentarz i złożenie hołdu zmarłym strażakom
20:00 Parada samochodów ratowniczych ulicami miasta

Kliknij tutaj, aby zobaczyć plakat.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.