Wypadek na DW 278 W dniu 15 grudnia 2012r. byliśmy dysponowani do kolejnego wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr. 278. Samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, uderzył w drzewo a następnie przekoziołkował na jezdnię. Działania zastępu GBA 2,5/16 oraz zastępów z JRG Wschowa polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączniu akumulatora z uszkodzonego pojazdu oraz odcięciu dopływu gazu do instalacji. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, której pomocy na miejscu udzielił zespół pogotowia ratunkowego a następnie przetransportował ją do szpitala. Po usunięciu pojazdu z jezdni na nawierzchnię położona została piana w celu neutralizacji i usunięcia płynów eksploatacyjnych wyciekłych z uszkodzonego pojazdu.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.