W lipcu 2009r. rozpoczął się remont naszej remizy, który rozpoczęto od wymiany bram wyjazdowych. Wymienionych zostało wówczas pięć z ośmiu bram. W tym miesiącu prace zostały wznowione. Druhowie we własnym zakresie, nieodpłatnie odmalowali świetlicę oraz otynkowali jedną ze ścian w boksach garażowych. Jedna z bram została zamurowana również przez sławskich ochotników, na miejsce której wstawiono mniejsze drzwi wejściowe. Jak pisaliśmy wcześniej, została rozpoczęta budowa wiaty, która zostanie ukończona w najbliższym czasie. Pieniądze na inwestycje związane z modernizacją bram pochodzą z budżetu Urzędu Miejskiego w Sławie przeznaczonego na ten cel. Wykonawcą bram jest firma Novoferm z Poznania.

 

{morfeo 1}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.