Dzisiaj (7 Grudnia) członkowie Sekcji Płetwonurków w OSP Sława, uczestniczyli w I Mikołajkowym Spływie Rzeką Odrą, organizowanym przez Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej Oddział Ratownictwa Wodnego w Głogowie. Łącznie w imprezie brało udział kilkudziesięciu płetwonurków z wielu miast. Płetwonurkowie ubrani w kombinezony i sprzęt ABC weszli do Odry na wysokości Widziszowa i z nurtem spłynęli do Portu Kolegiackiego. Sam spływ zajął około godziny, po wyjściu z wody wszyscy zjedli ciepły posiłek, po czym rozdane zostały certyfikaty ukończenia spływu oraz drobne upominki. 

Impreza była bardzo udana, mimo zimnej wody wszyscy byli zadowoleni. Mamy nadzieję, że za rok zostanie zorganizowany kolejny spływ i również weźmiemy w nim udział.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.