Powiatowy Turniej Piłki Halowej Ochotniczych Straży Pożarnych W dniu 01.02.2014r. w na hali widowiskowo – sportowej w Sławie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Halowej OSP. O godz. 9:00 zawody zostały oficjalnie otwarte przez Burmistrza Sławy Cezarego Sadrakułę. Po rozegraniu turnieju w systemie “każdy z każdym”, zwycięzcą turnieju została drużyna z Ciosańca, która zdobywając puchar za pierwsze miejsce została również reprezentantem naszego powiatu na zawodach wojewódzkich. W turnieju brało udział sześć drużyn, początkowo miało być ich osiem, jednak dwie jednostki zrezygnowały z udziału na krótko przed turniejem. Drużyna z Ciosańca odebrała tytuł mistrza drużynie z Siedlnicy, która zwyciężyła rok oraz dwa lata temu. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a jednostki które stanęły na podium również puchary, które wręczyli Komendant Powiatowy PSP we Wschowie st. bryg. mgr inż. Przemysław Gliński oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP we Wschowie dh Andrzej Nowicki. W turnieju wyróżnieni zostali: Zbigniew Malcher z OSP Ciosaniec jako najlepszy uczestnik zawodów oraz dh Mariusz Korczyc z OSP Sława jako najstarszy zawodnik. Po zakończeniu turnieju wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni do naszej remizy na poczęstunek.