Pożar we Wróblewie W dniu 26.11.2013r. około godz. 20:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego we Wróblewie. Na miejsce udały się zastępy GCBA 10/48 i GBA 2,5/16 z naszej jednostki. Po przybyciu na miejsce zastano pożar budynku gospodarczego połączonego z budynkiem mieszkalnym. Pożarem objęte było poddasze budynku, na którym znajdowały się duże ilości słomy. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, na palący się obiekt podano 3 prądy gaśnicze w natarciu na część gospodarczą oraz w obronie części mieszkalnej. W celu wydobycia słomy z poddasza i jej dokładnego ugaszenia konieczne było rozebranie części dachu. Spaleniu uległa słoma znajdująca się na poddaszu oraz wyposażenie części gospodarczej budynku. Działania zakończono około północy. Oprócz zastępów z naszej jednostki, w działaniach brały również udział dwa zastępy z JRG Wschowa, zastęp OSP Krzepielów oraz OSP Stare Strącze.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.