Kalendarz strażacki 2014 Ruszyła właśnie akcja wsparcia finansowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie pn. “Ognisty Kalendarz 2014”. Jak co roku prowadzimy zbiórkę pieniędzy za kalendarze strażackie. Jeśli chcesz nas wspomóc, przekaż darowiznę w dowolnej kwocie w zamian za egzemplarz niepowtarzalnego kalendarza Sławskich Strażaków. Środki zebrane podczas akcji zostaną w całości przeznaczone na zakup sprzętu ratowniczego. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w poprzednich latach oraz zachęcamy do wsparcia również w roku bieżącym. Ze środków zebranych za kalendarze na rok 2013 zakupiliśmy 6 kpl. hełmów z latarkami. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Poniżej prezentujemy projekt tegorocznego kalendarza.

Kalendarz OSP Sława 2014

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.