Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży Ochotnicza Straż Pożarna w Sławie przy współpracy z Referatem Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy Urzędu Miejskiego w Sławie ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży z placówek oświatowych na terenie Gminy Sława. Prace konkursowe dzielą się na dwie tematyki:

a) “Ochotnicza Straż Pożarna w Sławie”
b) “Gmina Sława – moja mała ojczyzna”

Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice i formacie. Dopuszcza się formy przestrzenne.
Uczeń lub przedszkolak biorący udział w konkursie musi przekazać wykonane wyłącznie przez siebie i podpisane prace wychowawcy do dnia 27 czerwca 2013r. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 26 lipca 2013r. podczas otwarcia “Galerii Remiza” o godzinie 16:00. Szczegóły konkursu dostępne są u nauczycieli szkół biorących udział w konkursie oraz w regulaminie konkursu:

POBIERZ REGULAMIN KONKURSU

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.