Powiatowy Turniej Piłki Halowej Ochotniczych Straży Pożarnych W dniu 09.02.2013r. o godz. 9:00 na hali widowiskowo – sportowej w Sławie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Halowej OSP. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Siedlnicy, która zdobywając puchar za pierwsze miejsce została również reprezentantem naszego powiatu na zawodach wojewódzkich. W turnieju brało udział pięć drużyn, początkowo miało być ich sześć, jednak jedna jednostka nie dojechała na czas i została skreślona z listy uczestników. Nie było to pierwsze zwycięstwo OSP z Siedlnicy – już drugi rok z rzędu będą reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a jednostki które stanęły na podium również puchary, które wręczyli Starosta Powiatu Wschowskiego Marek Boryczka oraz Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP, dh Aleksander Polański. Po zakończeniu turnieju wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni do naszej remizy na poczęstunek.

Klasyfikacja drużyn po rozegraniu turnieju prezentuje się następująco:

  • 1. OSP Siedlnica
  • 2. OSP Szlichtyngowa
  • 3. OSP Łupice
  • 4. OSP Ciosaniec
  • 5. OSP Sława

Organizatorzy Turnieju:
Komenda Powiatowa PSP we Wschowie
Zarząd Powiatowy ZOSP RP we Wschowie
Zarząd Gminny ZOSP RP w Sławie
Ochotnicza Straż Pożarna w Sławie

{gallery}powiatowy_turniej_pilki_halowej_osp_2013_19{/gallery}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.