Dnia 6 Grudnia 2009r. członkowie Sekcji Płetwonurków OSP Sława, uczestniczyli w II Mikołajkowym Spływie Płetwonurków Rzeką Odrą, organizowanym przez Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej Oddział Ratownictwa Wodnego w Głogowie. W imprezie braliśmy udział już po raz drugi i mamy nadzieję, że będziemy uczestniczyli również w przyszłych latach. W imprezie wzięło udział dużo więcej osób niż w roku poprzednim, bo około 60. Ludzie biorący udział pochodzili z różnych województw. Tak jak w ubiegłym roku, płetwonurkowie ubrani w kombinezony i sprzęt ABC weszli do Odry na wysokości Widziszowa i z nurtem spłynęli do Portu Kolegiackiego w Głogowie, gdzie czekał na nich ciepły posiłek. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat uczestnictwa oraz drobne upominki. Wielkie brawa należą się organizatorom, którzy włożyli wiele pracy i wysiłku aby ową imprezę zorganizować.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.