Druhowie z OSP Sława zgodnie już po raz trzeci zorganizowali w swojej jednostce “Dni otwarte remizy”. Wydarzenie co roku przyciąga setki osób. impreza przyciągnęła jeszcze więcej osób. W ciągu dwóch dni, które poświęciliśmy dla Państwa, każdy mógł odwiedzić naszą remizę, zobaczyć, dotknąć i popracować specjalistycznym sprzętem oraz dowiedzieć się czym dokładnie się zajmujemy, poznać naszą historię oraz odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu ratownictwa. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy pokaz “wybuchowej kuchni”, polegający na zaprezentowaniu jak prawidłowo i nieprawidłowo gasić palący się olej spożywczy. Oprócz tego prezentowaliśmy jak rozcinać samochód osobowy w celu uwolnienia ofiar wypadku drogowego. Dziękujemy wszystkim, którzy zawitali w naszych progach i zapraszamy za rok – mamy nadzieję, że na dużo ciekawsze wydarzenie, z jeszcze większą liczbą odwiedzających!

{gallery}dni_otwarte_remizy_2015_51{/gallery}

Zobacz więcej zdjęć na:

Portalu zw.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.