Powiatowy Turniej Piłki Halowej Ochotniczych Straży Pożarnych W dniu 21.02.2015r. w na hali widowiskowo – sportowej w Sławie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Halowej OSP. O godz. 9:00 zawody zostały oficjalnie otwarte przez Wiceburmistrza Sławy Krzysztofa Gruszewskiego. Po rozegraniu turnieju w systemie “każdy z każdym”, zwycięzcą turnieju została drużyna z Szlichtyngowej, która zdobywając puchar za pierwsze miejsce została również reprezentantem naszego powiatu na zawodach wojewódzkich. W turnieju brało udział siedem drużyn z terenu Powiatu Wschowskiego. Drużyna z Szlichtngowej odebrała tytuł mistrza drużynie z Ciosańca, która zwyciężyła rok temu, a na turnieju wojewódzkim zdobyła drugie miejsce. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a jednostki które stanęły na podium również puchary, które wręczyli Rezcznik Prasowy KP PSP we Wschowie mł. bryg. mgr inż. Krzyszof Piasecki oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP we Wschowie. Po zakończeniu turnieju wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni do naszej remizy na poczęstunek.