Festyn strażacki Jak co roku, w długi weekend majowy Ochotnicza Straż Pożarna w Sławie organizuje imprezę z okazji Dnia Strażaka. Przez dwa ostatnie lata organizowaliśmy Dni Otwarte Remizy, które cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców i turystów odwiedzających Sławę. W tym roku – ze względu na większą ilość atrakcji – przenieśliśmy imprezę na stadion miejski, gdzie zapraszamy wszystkich już 3 maja br. (sobota) od godz. 10:00.

Dla odwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji m.in. dwa pokazy, w tym symulacja wypadku drogowego oraz akcja gaśnicza, mecze piłki nożnej młodzieżowej drużyny pożarniczej oraz seniorów, wybory strażackich miss i mistera, a na koniec dnia karaoke oraz zabawa taneczna. Przez cały dzień prezentowany będzie sprzęt ratowniczy oraz organizowane będą konkursy i zabawy (w tym dla dzieci). Oprócz tego, zakupić będzie można losy do wzięcia udziału w loterii fantowej.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Festyn strażacki, 3 maja 2014r.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.