Wypadek pomiędzy Śmieszkowem a Spokojną W nocy, 9 października OSP Sława otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym pomiędzy Śmieszkowem a Spokojną. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy GBA 2,5/16 oraz SLRt z naszej jednostki. Po przybyciu na miejsce zastano samochód osobowy rozbity na przydrożnej kapliczce. W wyniku wypadku kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu. Zadania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu miejsca akcji oraz wykonaniu dostępu do poszkodowanego przy pomocy sprzętu hydraulicznego. W działaniach brały udział dwa zastępy straży pożarnej z JRG Wschowa, dwa zastępy z OSP Sława, dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz Policja. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z KPP we Wschowie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.