Pożar domu jednorodzinnego W dniu 29.08.2013r. po godz. 20 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Lubogoszcz. Na miejsce udały się zastępy GBA 2,5/16 i GCBA 10/48 z OSP Sława oraz zastęp GBA 2/20 z JRG Wschowa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano objęty pożarem pokój na pierwszym piętrze budynku. Po zabezpieczeniu miejsca akcji, na palący się obiekt podano dwa prądy gaśnicze. Strażacy w aparatch ochrony dróg oddechowych podali prąd gaśniczy od wewnątrz, drugi podano z zewnątrz. W ciągu kilku minut opanowano pożar i zapobieżono jego rozprzestrzenieniu się na inne pomieszczenia. Po wyniesieniu tlącego się wyposażenia z budynku przelano je wodą, pomieszczenia przewietrzono oraz sprawdzono przy pomocy kamery termowizyjnej i czujników wielogazowych. Działania trwały około 2 godzin.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.