Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny o tematyce “Ochotnicza Straż Pożarna” oraz “Gmina Sława – moja mała ojczyzna” organizowany przez OSP Sława przy współpracy z Referatem Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy Urzędu Miejskiego w Sławie. Komisja konkursu w dniu 17.07.2013r. jednogłośnie wybrała zwycięzców w obu kategoriach tematycznych. Wyniki konkursu prezentujemy poniżej.

Tematyka “Ochotnicza Straż Pożarna w Sławie”

Przedszkola

 • I miejsce – Marcin Piotrowicz – Przedszkole Samorządowe w Sławie
 • II miejsce – Marcin Żygowski – Przedszkole Samorządowe w Sławie
 • III miejsce – Ksawery Kozłowski – Przedszkole Samorządowe w Sławie

Szkoła podstawowa (klasy I – III)

 • I miejsce – praca zespołowa – klasa III SP w Ciosańcu
 • II miejsce – Artur Małczak – klasa I SP w Ciosańcu
 • III miejsce – Nicola Lisowska – klasa III SP w Śmieszkowie

Szkoła podstawowa (klasy IV – VI)

 • I miejsce – Paweł Prach
 • II miejsce – Ula Muszyńska
 • III miejsce – Klaudia Kociołowska
 • III miejsce – Kamila Mroskowiak

Tematyka “Gmina Sława – moja mała ojczyzna”

Przedszkola

 • I miejsce – Zuzanna Wójtowicz, lat 6 – Przedszkole Samorządowe w Sławie

Szkoła podstawowa (klasy IV – VI)

 • I miejsce – Martyna Kot
 • II miejsce – Karolina Janik
 • III miejsce – Karolina Drewło

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy oraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Prace konkursowe zostaną wyeksponowane w Galerii “Remiza” w dniach 26 – 28.07.2013r. Prosimy wszystkich laureatów o przybycie do remizy OSP w Sławie w dniu 26.07.2013r. (piątek) o godz. 16:00.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.