Pożar stodoły w Krążkowie Dzisiaj, chwilę po godzinie 1 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Krążkowo. Po przybyciu na miejsce zastano budynek w całości objęty pożarem. Oprócz stodoły paliły się przyległe do niej warsztat i wiata. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, na palące się obiekty podano 3 prądy gaśnicze. Po ugaszeniu pożaru przewrócono konstrukcję stodoły oraz wyniesiono znajdujące się wewnątrz wyposażenie i sprzęty w celu dokładnego dogaszenia. Budynki uległy całkowitemu spaleniu, działania były prowadzone do 6 nad ranem. Zastępy straży pożarnych biorące udział w zdarzeniu: GBA 2/20 i GCBA 8/50 z JRG Wschowa, GBM 2,5/16 z OSP Krzepielów, GBA 2,5/16 i GCBA 10/48 z OSP Sława. W galerii zdjęć (pożary) znajdują się zdjęcia wykonane na miejscu zdarzenia.

{joomplucat:27 limit=999|columns=4}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.