Kolizja w Starym Strączu W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy zgłoszenie o samochodzie osobowym, który uderzył w słup energetyczny w miejscowości Stare Strącze. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy GBA 2,5/16 z OSP Sława oraz GBA 2/20 z JRG Wschowa. Po przybyciu na miejsce zastano samochód osobowy rozbity na słupie. Samochodem jechały trzy osoby, z czego jedna została przewieziona do szpitala przez zespół pogotowia ratunkowego. Zadania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora z uszkodzonego pojazdu oraz neutralizacji wyciekłych płynów eksploatacyjnych. Na miejsce przybyli również pracownicy energetyki w celu naprawy zerwanych linii energetycznych. Zdjęcia wykonane na miejscu zdarzenia można zobaczyć w galerii (zdarzenia drogowe).

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.