Śmiertelny wypadek na DW 278 W dniu wczorajszym w godzinach wieczornych otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze mieszkania przy ulicy Reja w Sławie. Na miejsce udały się zastępy GBA 2,5/16 i GCBA 10/48 z OSP Sława oraz GBA 2/20 z JRG Wschowa. Po przybyciu na miejsce zastano mocno zadymione mieszkanie, w którym pożarem objęta była kotłownia. Z mieszkania ewakuowano jedną osobę, której następnie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Działania straży polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów gaśniczych na palący się obiekt i ugaszeniu pożaru. Następnie mieszkanie przewietrzono i sprawdzono przy pomocy detektorów wielogazowych pod kątem obecności tlenku węgla oraz przy pomocy kamery termowizyjnej. Działania trwały około 3 godzin.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.