Dachowanie na DW 278 W dniu 27.11.2012r. nasza jednostka otrzymała zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr. 278 pomiędzy Sławą a Starym Strączem. Jest to szczególnie niebezpieczny odcinek – dzień wcześniej byliśmy dysponowani do potrącenia rowerzysty, które miało miejsce 100m dalej. Na miejsce udał się zastęp GBA 2,5/16. Po przybyciu na miejsce zastano samochód osobowy leżący na dachu. Na miejscu zdarzenia nie było kierowcy ani innych ewentualnych osób poszkodowanych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora z uszkodzonego pojazdu oraz zorganizowania oświetlenia dla Policji, która prowadziła na miejscu działania związane ze zdarzeniem. Zdjęcia wykonane na miejscu zdarzenia można zobaczyć w galerii.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.